Ndërtesa në Dubai me burj Khalifa - paketë turistike në Dubai
inclusions
Përfshirjet e Paketave
 • Shërbimi i Takimit dhe Përshëndetjes në Aeroportin Ndërkombëtar të Dubait.
 • Arrival Airport transfer from Dubai.
 • International Airport to Dubai Hotel on Private basis.
 • 04 netë / 05 ditë qëndrim në hotelin Four Star Dubai duke përfshirë mëngjeset në shuplakë.
 • Turne Qytetit në Dubai gjysmë dite me ndenjëse me trajner.
 • Desert Safari me darkë BBQ në ndenjëse në bazë të autobusit.
 • Darka e lundrimit Deira Dhow me transferta kthimi në ndenjëse në bazë të trajnerit.
 • Vizitë në "At The Top" - Burj Khalifa (Ora jo e parë) e ndjekur nga Akuariumi i Dubai Mall dhe kopshti zoologjik nënujor me transferta vajtje-ardhje me ndenjëse me trajner.
 • Qasje në Parqet Bollywood në Dubai Parks & Resorts me transferta kthimi në bazë të karriges.
 • Transfertat e aeroportit të nisjes nga Dubai Hotel në Aeroportin Ndërkombëtar të Dubait në baza private.
 • Tarifat e TVSH-së.
Itinerari i udhëtimit
Dita 1:
Mbërritja në Dubai - Koha në kohë të lirë:
Royal Arabian Përfaqësuesi i aeroportit do t'ju mirëpresë me të mbërritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Dubait. Transferta juaj private në aeroport do të presë në aeroport dhe ju mund të pushoni në automjetin tonë derisa të mbërrini në Hotel. Royal Arabian Ekipi do të bëjë rregullime paraprake për check-in pa probleme në Hotel.
Lexo më shumë
Dita 2:
Shijoni mëngjesin në Hotel. Pas mëngjesit të bollshëm, bëhuni gati për të përjetuar qytetin e mahnitshëm të Dubait me një të ditur dhe me përvojë Royal Arabian Udhëzues. Udhërrëfyesi ynë do t'ju koordinojë dhe do t'ju marrë nga hoteli dhe do të niset për të eksploruar Dubain. Do të jetë një turne gjysmë ditor në Dubai mbi bazën e përbashkët ku do të përjetoni vendet historike dhe jetën e gjallë kozmopolite të Dubait. Ky turne do të përfshijë Dubain e vjetër, Dubain e ri, vendet ikonike dhe të famshme.
Lexo më shumë
Dita 3:
Shijoni mëngjesin në hotel. Koha e lirë për të bërë blerje vetë. Ekipi ynë do t'ju ndihmojë me detajet e qendrave tregtare dhe opsionet më të mira të blerjes në dispozicion. Ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë me një turne pazari me një kosto shtesë.
Lexo më shumë
Dita 4:
Shijoni mëngjesin në hotel. Shoferi do t'ju çojë në Dubai Park and Resorts. Destinacioni më i madh i integruar i parkut tematik në Lindjen e Mesme, me Motiongate™ Dubai, Bollywood Parks™ Dubai, Legoland® Dubai dhe Legoland® Parkun Ujor, të gjitha në një vend të jashtëzakonshëm! Shijoni një ditë të plotë argëtimi të pafund me mbi 100 xhiro drithëruese, xhiro me lëvizje rekord, atraksione miqësore për familjen dhe shfaqje live magjepsëse! Do të rezervoheni për një biletë parku 1 ditë 1 ku do të keni një mundësi për të vizituar dhe zgjedhur çdo 1 park në 1 ditë.
Lexo më shumë
Dita 5:

Shijoni mëngjesin në hotel.

Më vonë kontrolloni dhe transferoni në aeroportin e Dubait për fluturimin tuaj të nisjes. Shoferi ynë do të arrijë në hotel në kohë për transferimin e aeroportit në fluturimin tuaj për të vazhduar ose për në shtëpi.

Çmimi i Detajuar i Turit
Lloji i dhomës: Dhomë luksoze Çmimi
Vlefshmëria: Deri më 30 shtator 2023
Ndarja e vetme $ 459
Ndarje e dyfishtë (vlera për person) $ 341
Shtesë e rritur $ 337
Ndarja e fëmijëve pa krevat shtesë $ 260
Ndarja e fëmijëve me krevat shtesë $ 327
informacion
 • Emri i hotelit: Jacobs Garden Hotel Bur Dubai or similar
 • Rental: Bur Dubai
 • Kategoria e Yjeve:
 • Tip dhome: Dhomë luksoze
Rezervoni turneun tuaj

  Data e Udhëtimit: Nga*

  Data e Udhëtimit: Për*

  Përjashtimet e paketës
  • Bileta ajrore, viza.
  • Këshilla dhe Portier.
  • Tarifat e Dirhamit të Turizmit.
  • Testi PCR.
  • Çdo vakt tjetër përveç të specifikuarve më sipër
  • Çdo vizitë tjetër përveç përmendur më sipër
  • Sigurime, tarifa
  • Biletat e hyrjes në atraksione të ndryshme nga ato të përmendura më sipër ose turne fakultative ose kudo që specifikohet
  • Çdo shërbim që nuk përmendet në listën e përfshirjes.
  Termat dhe Kushtet
  • E gjithë kostoja e paketës së mësipërme kuotohet në dollarë amerikanë për person dhe është e vlefshme në datat e përmendura.
  • Tarifat e mësipërme mund të ndryshojnë për shkak të tarifës së kontraktuar/ tërheqjes së tarifës promocionale nga hoteli ose luhatjet e monedhës ose çdo takse, shërbimi, tarifë rrugore shtesë të zbatuar nga Qeveria pa njoftim paraprak.
  • Akomodimi për fëmijë siç thuhet në Politikën e Fëmijëve të Hoteleve Individuale. Fëmija nën 02 vjeç konsiderohet foshnjë dhe nga 02 deri në 12 vjeç konsiderohet fëmijë.
  • Tarifat mbi paketën dhe dhomat i nënshtrohen disponueshmërisë, ju lutemi rikonfirmoni me ekipin tonë përpara se t'ia konfirmoni klientit tuaj.
  • Tarifa e anulimit do të zbatohet sipas politikës individuale të hotelit dhe anulimi 100% do të zbatohet nëse anulohet brenda afatit të anulimit.
  • Të gjitha shërbimet e përfshira në paketë janë të detyrueshme dhe nuk do të rimbursohet nëse ndonjë prej shërbimeve nuk merret. Kostoja e sipërme e paketës është e vlefshme për të paktën 2 persona që udhëtojnë së bashku.
  • Çmimi i paketës nuk është i vlefshëm gjatë ekspozitave kryesore, ngjarjeve, Krishtlindjeve, periudhës së Vitit të Ri dhe periudhës së bllokimit do të këshillohen në kohën e rezervimit.
  • Dirhami i turizmit i cili është vendosur nga hotelet në Dubai, i njëjti duhet të paguhet drejtpërdrejt nga mysafiri në hotel.

  Rezervoni turneun tuaj

   Data e Udhëtimit: Nga*

   Data e Udhëtimit: Për*