Emiratet Palace Abu Dhabi

imazh i pamjes së natës së Emirates Palace Abu Dhabi nga përpara

Emirates Palace ju ofron një vendndodhje magjike për të shijuar kuintesencën e mikpritjes luksoze me 5 yje të vlerësuar me çmime dhe përvojave autentike lokale. Nga 394 dhoma dhe suita luksoze deri te kuzhina jonë e vlerësuar me çmime, ky është përkufizimi i një fantazie të pakrahasueshme arabe. E vendosur në zemër të Abu Dhabi ky pallat është madhështor si në dizajnin e tij ashtu edhe në një mori ofertash. Nga një plazh i pacenuar 1.3 km, pishina të peizazhuara dhe një marinë private me pamje nga një gji natyror, ky Pallat është i përsosur për një pushim një herë në jetë.

Royal Arabian do të sigurohet që të merrni ofertën më të mirë dhe të keni një përvojë të shkëlqyer.