Lundrimi Dhow

imazhi i lundrimit në Dubai-creek-tour Dhow duke marrë turist për të shijuar lundrimin UAE ujë

Dhow Cruise është mënyra më e përsosur për të shijuar pamjet e mrekullueshme të Deira dhe Bur Dubai në një ambient komod dhe mikpritës. Lundrimi në Dubai që zakonisht fillon pas perëndimit të diellit mbulon pothuajse të gjithë Përroi i Dubait. Rrëshqitje poshtë përroit të qetë të Dubait në rrugën tonë dhow tradicional arab, me një darkë ekstravagante shuplakë. Kjo është një eksperiencë e dalluar nga një mjedis i mrekullueshëm, mikpritje e pashoqe dhe shërbime të sjellshme. Shtëpia e atraksioneve të panumërta, bregu i lumit që rreshton përroin është një nga pamjet ikonike të Dubait.

Bëhuni gati për të eksploruar bukurinë e vërtetë të Dubait me paketat unike dhe mistike të lundrimit në Dubai Dhow. Nëse dëshironi të lundroni nëpër ujërat e Dubait të Vjetër, atëherë mund të zgjidhni përroin e lundrimit në Dubai që rrjedh nëpër Bur Dubai dhe Deira, dhe të hidhni një vështrim në zonat e kaluara. Madje mund të dëshmoni zhvillimet moderne të Dubait si p.sh Burj Khalifa, dhe Dubai Festival City, ndërsa kaloni nëpër urën më mahnitëse të ujit të ndriçuar të Kanalit të Dubait në kanalin Dhow Cruise Dubai. Ju madje keni mundësinë të lundroni butësisht në ishullin Blue Waters, Ain Dubai Eye, ikonë Palm Jumeriah, dhe shumë më tepër në Marinën e mrekullueshme të lundrimit Dhow.

Dhow Cruises paraqet një natë të shëndetshme dhe emocionuese për familjen dhe miqtë me një gamë të gjerë opsionesh argëtimi si shfaqje të drejtpërdrejta, shfaqje kërcimi dhe festa DJ. Ju gjithashtu do të trajtoheni me një shuplakë të shijshme dhe pije freskuese. Shijoni një mbrëmje të lavdishme me argëtim të pakufizuar, pamje mahnitëse, qiej magjepsës, argëtim mahnitës dhe shumë më tepër!

Rezervoni turneun tuaj

    Data e Udhëtimit: Nga*

    Data e Udhëtimit: Për*